Kezdőlap » Belföld » Lemondott Balatonszemes fideszes polgármestere

Lemondott Balatonszemes fideszes polgármestere

Szomorú Szilárd Balatonszemes fideszes polgármestere nyolc hónappal a megválasztása után július 1-jei hatállyal bejelentette lemondását a képviselő-testületnek – derül ki az önkormányzat Facebook-bejegyzéséből.

Szomorú azt írta:

nem arra vállalkoztam, ami ma Balatonszemesen folyik. Én nem harcba és csatába indultam. Van, akinek ez az élete, NEKEM nem. Nem támogathatom azt, hogy a településünket egyes személyek állandóan lejáratni kívánják mindenki előtt.

A leköszönő polgármester szerint óriási a feszültség településen.

Ebből kiindulva levontam a következtetéseket és megtettem azt, amit a településünk érdeke megkíván. (…) Mindezt annak reményében teszem, hogy a településünk végre találjon egy olyan személyt, aki együttműködést és fejlődést tud hozni Balatonszemes életébe

– írta Szomorú, aki évek óta a balatonszemesi képviselő-testületben dolgozik, és volt már alpolgármesteri is a településnek. Tavaly októberben azt a független Takács Józsefet váltotta, akinek veje terítette a drogot a Balaton partján, de sok más ügyével is magára irányította a közfigyelmet.

Szomorú Szilárdot telefonon kerestük, hogy megtudjuk távozásának konkrét okait, de egyelőre nem elérhető.

kiemelt kép: Ivándi-Szabó Balázs/24.hu

Teljes cikk a forrás oldalon
x

Check Also

Népszavazás a menekültkvótáról

2016. október 2-án a kormány kezdeményezésére népszavazás lesz az európai ...

Háromnapos nemzeti gyász Argentínában Maradona emlékére

Az egész világ Diego Maradonát gyászolja. Hazája, Argentína különösen. Az ...

Térdre kényszerült az olasz kereskedelem

Jánosi Dalma (Róma) 2020. november 25. szerda. 19:29 Gazdasági tragédiába ...

Ez volt Maradona öt legszebb gólja a világbajnokságokon +videó

A szubjektív rangsorokon mindig lehet polemizálni, de a magunk részéről ...

Morawiecki elutasította a költségvetési feltételrendszer bírósági vizsgálatára vonatkozó javaslatot

MH/MTI 2020. november 25. szerda. 19:13 Morawiecki hangsúlyozta, hogy csak ...

Pelé, Lineker, Neymar: búcsúzik a futballvilág Maradonától

A 60 éves korában elhunyt Diego Maradona minden idők egyik ...